Pama Ağız Dezenfektanı

Diş tedavisi öncesi ve sonrası uygulanmak üzere üretilmiş kullanıma hazır ağız yıkama dezenfektandır.

%1,50 Hidrojen peroksit, Klor Dioksit, Pentasodyum Triphosphate, Timol, Ksilitol, Mentol, Sodyum Benzoat, Okaliptüs Yağı, Aroma, Metil Salisilat, Sorbitol, Monopropien Glikol, Paloxomer 407, Çinko Klorit bulunmalıdır. Ürün içerisinde Alkol, Tridinyum & Benzekanyum Klorür

Şişe kullanım esnasında bir elle kaymadan tutulabilmesi için köşeli formdadır.

Ürün kapağının altında ilk kullanımda açılmak üzere ventilli alüminyum sızdırmaz koruyucu bulunmaktadır.

Ambalaj, deformasyon, açıklık, yırtıklık, eziklik, sızıntı gibi durumlardan korunmak için şişe 3 katlı yüksek densite sert polietilenden üretilmiştir.

Ürünün etiketi, ısladığı zaman yırtılıp çıkmayacak özelliktedir. Güvenlik amacı ile etiketin herhangi bir şekilde çıkması, yolunması, deforme olması durumunda, ürünün dezenfektan olduğunun anlaşılabilmesi için ürün tanımı ve uyarı bilgisi şişenin üzerinde, etiketin dışında bir yerde ayrı bir etiket kullanılmaksızın, alkol vb sıvıda çıkmayacak şekilde kodlanmıştır. 

Pama Ağız Dezenfektanının engelli hastalar için kullanılmak üzere, tek kullanımlık ağız temizleme süngeri içeren modele de sahiptir. 

Pama Ağız Dezenfektanı’nın SB ÜTS onaylanmış ürün numarası mevcut olup tıbbi cihaz statüsündedir. TITUBB kaydı, Class IIa olarak dental dezenfektan grubundan yapılmıştır.
Ürün 1-30 C sıcaklık arasında saklanabilir. Miadı üretimden sonra 14 aydır.

 

Tadı ve uyandırdığı kalıcı ferahlık hissi mükemmeldir.

Diş tedavisi öncesinde ve sonrasında diş hekimi tarafından garara şeklinde uygulanır.

Ambalaj kontaminasyona sebebiyet vermemek için tek elle açılıp kapatılabilen ve bardağa kolay doldurulmayı sağlayacak şekilde küçük deliğe ve sızdırmaz kapak sistemine sahitir.

1000 ml

100 ml